Březen 2012

Pozdrav :D

28. března 2012 v 20:15 Moje kecy
Ahojte ženy :)
Tak jak se Vám daří? :) Mě se daří úúúplně úžasně, nečekala jsem, že to bez blogu půjde tak lehce... Jím co chci a v jakýkoliv čas, to je hodně osvobozujíci....samozřejmě zdravě :) Akorát jsem přidala na pohybu, jsem maniak :D Když mě to tak baví a mám spoustu volného času, tak co...lepší než sedět za notebookem :))
S přítelem parádička, dnes byl naposledy ve škole. Teď se bude připravovat 2 měsíce na státnice a budu mět z něho pana magistra :)
Přemýšlím, že budu normálně blogovat, ale nebudu Vám psát jídelníčky..připadám jsi potom, jak kdyby mě furt někdo kontroloval a čekám, jeslti se Vám to líbí nebo nelíbí... A to nechci, nebudu se přece omezovat :D

PAUZA

24. března 2012 v 11:37 Moje kecy
Ahojte :)
Chtěla bych Vám oznámit, že si dám od blogu malou pauzu. Hubnout budu dál, ale bez tady toho všeho, strašně mě to ovlivňuje. Vrátím se cca za 30 dní. Možná Vám sem někdy napíšu, jak se mám a jak na tom jsem, ale moc toho nečekejte :) Dívat se na Vás taky budu, ale nevím, jeslti budu komentovat... Možná jen, když mě opravdu něco u Vás zaujme, nebo abych se Vás zeptala jak se máte :)
Tak si mě nemažte, brzo se vrátím a snad už budu vědět co a jak i s tou mou kariérou. Taky se blíží konec školy a čeká mě jedna velká zkouška, tak se chci teď pověnovat škole.
Tak se mějte, hubněte pěkně, nepřejídejte se, nezvracejte a cvičte! :D Paaaaaa :*

100 days until summer

22. března 2012 v 17:18
Ahojtee :)
Je to tu..přesně sto dní do léta ... ajajaj :D Ale já se nebojím, já se strašně těšíííííím...na moře, plavky, grilovačky, párty, výlety...uf :D
Dneska trávím den u přítele a zítra taky a pozítří nevím :D Ale je tu sladkostí :X Je to hrozné, když to vidím...ale rozhodla jsem si dát něco :) Alespoň se potom nepřejím :) Doufám :D


101 days until summer

21. března 2012 v 15:34 Jídelníček
Čaute :)
Dneska zase slunečno a i tepleji než včera, jupí :) Ale ještě mi je venku pořád zima...to se moc nedivte, mě i když je 30° je zima a mám zmrzlé ruky :D
Zítra naposled do škole...v pátek nebude učitelka ve škole, tak nepůjdu a pojedu zítra za přítelem :) Ach jo, tam zas samé kokyna a nevím, co všechno :// :D Snad se udržím :X
Tak užívejte slunečné dny :))


102 days until summer

20. března 2012 v 15:44 Jídelníček
Zdravíím Váás slečny :)))
Tak dneska tu máme první jarní den...myslím, že se vydařil, ale ráno zase docela chladno :/ :D Aspoň, že to sluníčko hřeje :)
Dneska jsem se zvážila a mám pokořený další cíl..hurá, po kolika měsících :D Takže ranní váha byla 52,9 kg. V sobotu 31.3. se taky přeměřím, tak Vám to sem zase hodím :)
Už mi zase psali ze dvou agentur, nech se k nim přijdu ukázat, ale já si furt čekám na tu jednu, se kterou jsem před 3 roky měla podepsat smlouvu, ale nakonec jsem šla do jiné...největší chyba v životě!!!!! :D A až se jim přijdu ukázat, tak chci být protě dokonalá :)
Užívejte sluneční dníííík :D :*

103 days until summer

19. března 2012 v 16:53 Jídelníček
Ahojte :)
Promiňte, že jsem se včera neozvala, ale od 10 rána do 8 večer jsme byli v tom Brně a byla jsem straaašně unavená...nachozená jak kdybych šlapala stokilometrové túry :D
Měli tam super věci, ale nemohla jsem se rozhodnout, co jsi koupit :/ Koupila jsem si jen takové to lehké sáčko :) Ale máme v plánu tam zase zajet, takže to si dokoupím asi nějaké nátělníky a kalhoty...zamilovala jsem se do takových lososových :)) Nádherná barva :)
Doufám, že se Vám daří dobře a sluníčko Vám dává energii :))


105 days until summer

17. března 2012 v 19:16 Jídelníček
Ahojte,
dneska jen v rychlosti. Celý den jsme s přítelem někde trajdali a zítra jedem zase do Brna :D Takže se ozvu zas v takovou hodinu :)


106 days until summer

16. března 2012 v 16:24 Jídelníček
Zdravíííím :)
To máme ale krásně teploučko :)) Ale ráno teda ten 1°, ten mě teda překvapil...brr :/
Děkuji za komentáře k fotce :) Nemusíte se o mě bát, vím, co dělám a taky vím jak na to. Život modelky není lehký a ještě teď, kdy je plavková sezóna.
Ale něco mě zarazilo. Velice si dáváte na blog thinspa o mnohem chudší než jsem já, co mají stehna 2x tak tenčí a mě dáváte rady, jak nemám hubnout a mám přidat na jídle atd. Trochu mě to zaskočilo....nebudu to dál rozebírat, jinak bych se musela asi rozčílit.
Ale ještě něco Vám chci říct, včera jak jsem byla ve fitku a jak jsem si tak běžela, došly vedle mě na pás holky...mohlo jim být kolem 14-15...proboha!! Tak mladé a mají také problémy, kde já jsem byla v 15...užívala jsem si života a netrápila se postavou, tak se vzbuďte vy mladé a nemarněte čas řešením postavy! Vždyť ještě rostete a zšentíte, potom můžete spravovat postavu, ale tatko tím zbytečně ztrácíte životní čas...na co budete vzpomínat? Na to jak jste se deptaly jídlem???
Vykašlete se na to!


Foto - nepoměr :D

15. března 2012 v 20:44 Statistiky
Tak tady Vám chci ukázat, jakou mám tenkou vrchní část těla a širokou dolní část těla :D Je to jediná fotka, na které to jde takto vidět.
A to se ještě přikrčuju, když stojím rovně, lezou mi trochu žebra :-!

Tramtadadááá...


107 days until summer

15. března 2012 v 13:15 Jídelníček
Zdravíííčko :))
No venku docela chladno, tak jsem zvědavá na těch zítřejších 18° a sobotních 20° ... no uvidíme :D
Dneska se mi snažil přítel spravit crossový trenažér a povedlo se mu to, ale jenom z půlky :D Tak počkám ještě na taťku, jestli něco vykoumá, jinak ho budu muset asi reklamovat :((
Možná taky dneska půjdu do fitka po dlouhé době, ale to ještě uvidím...Hlavně, že jsem si investovala do strojů domů a stejně budu utrácet za fitko :D
Fotky už mi nějaké přišly, ale nejde nikde vidět ta má postava pořádně...tak počkám ještě na další várku :D
Zítra už pátek, hurááá :D